Kontakt

Rafał Zembala

Doradca Handlowy

12 273 44 48

725 270 800

12 273 44 48 725 270 800 salon@dynamica.pl

Tomasz Boczkala

Flotowy Doradca Handlowy

12 273 44 40

725 460 400

12 273 44 40 725 460 400 salon@dynamica.pl

Jarosław Kochan

Kierownik Salonu

12 273 44 11

609 124 116

12 273 44 11 609 124 116 salon@dynamica.pl

Dariusz Szlachetka

Doradca serwisowy

122734420

695763769

122734420 695763769 d.szlachetka@dynamica.pl

Piotr Hodurek

Doradca serwisowy

122734421

723350777

122734421 723350777 p.hodurek@dynamica.pl

Marek Sala

Kierownik serwisu

122734451

605624040

122734451 605624040 m.sala@dynamica.pl

Piotr Pieronek

Doradca Handlowy

122734426

724909909

122734426 724909909 p.pieronek@dynamica.pl

Dariusz Bzdek

Kierownik działu części

122734425

724909909

122734425 724909909 d.bzdek@dynamica.pl

Tomasz Drzymała

Dyrektor marki DYNAMICA

122734400

122734400 t.drzymala@dynamica.pl

Małgorzata Kaczmarczyk

Specjalista ds. ubezpieczeń

122734431

725940300

122734431 725940300 m.kaczmarczyk@dynamica.pl

Formularz Kontaktowy

min. 9 cyfr, bez myślników (z numerem kierunkowym w przypadku wyboru tel. stacjonarnego)
Nota prawna
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie oraz w celach archiwizacyjnych . Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.