DYNAMICA

O nas

Witamy w Dynamica!

 Jesteśmy najstarszym dealerem marki SEAT.

W maju 2016 roku firma Dynamica otrzymała pierwszą w historii nagrodę SEAT GO! 2015 BEST DEALER POLAND. Nagroda była wynikiem uzyskania wysokich wskaźników w różnych obszarach działalności, m.in. wysokość wyników sprzedaży nowych samochodów oraz jakość usług serwisowych. Ocenia się także obsługę klienta i to, czy salon troszczy się o wizerunek marki SEAT.

Przyznany nam trzykrotnie tytuł Dealera Roku 2015, 2016 i 2017 jest najlepszym podsumowaniem wkładu pracy, standardów obsługi i jakości usług.

DYNAMICA

Reprezentujemy najwyższą jakość usług popartą wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem. Nasi eksperci udzielają Państwu profesjonalnych porad.

Ponadto pomogą zrealizować wszelkie formalności związane z rejestracją, ubezpieczeniem, finansowaniem nowego samochodu a także sprzedażą Państwa używanego samochodu.

Siedziba firmy mieści się zaledwie 20 km od Krakowa przy głównej trasie Kraków-Zakopane. Posiadamy dogodny i przestronny parking.

DYNAMICA

W 2008 roku staliśmy się Centrum Serwisowym SEAT-a poprzez oddanie do użytku wysoce wyspecjalizowanej blacharni i lakierni. Obiekt ten jest najnowocześniejszym serwisem tego typu w Polsce południowej.

Podczas gdy Państwa samochód jest w rękach wykwalifikowanych serwisantów, mogą Państwo obserwować ich pracę przez panoramiczne okno a także skorzystać z wygodnej poczekalni i bufetu.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszym doradcami, aby ustalić najdogodniejszy termin wizyty w naszej firmie.

Serdecznie zapraszamy – zespół Dynamica.