DYNAMICA

O nas

Szanowni Państwo witamy w firmie Dynamica. Jesteśmy najstarszym dealerem marki Seat, swoje działania opieramy bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz na nowoczesnych rozwiązaniach.

W maju 2016 roku firma Dynamica otrzymała pierwszą w historii nagrodę SEAT GO! 2015 BEST DEALER POLAND. Nagroda była wynikiem uzyskania wielu wysokich wskaźników na różnych obszarach działalności. Na uwagę zasługuje fakt, że nie liczyła się tylko ilość sprzedanych nowych samochodów marki SEAT ale również wyniki jakościowe w zakresie obsługi w Salonie, Serwisie a także dbałość o reprezentację marki SEAT zgodnie z wytycznymi Volkswagen Group. Przyznany nam tytuł Dealera Roku 2015 jest najlepszym podsumowaniem wkładu pracy, standardów obsługi i jakości usług.

DYNAMICA

Reprezentujemy najwyższą jakość usług popartą wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem. Nasi eksperci udzielają Państwu profesjonalnych porad.

Ponadto pomogą zrealizować wszelkie formalności związane z rejestracją, ubezpieczeniem, finansowaniem nowego samochodu a także sprzedażą Państwa używanego samochodu.

Siedziba firmy mieści się zaledwie 20 km od Krakowa przy głównej trasie Kraków-Zakopane. Posiadamy dogodny i przestronny parking.

DYNAMICA

W 2008 roku staliśmy się Centrum Serwisowym SEAT-a poprzez oddanie do użytku wysoce wyspecjalizowanej blacharni i lakierni. Obiekt ten jest najnowocześniejszym serwisem tego typu w Polsce południowej.

Podczas gdy Państwa samochód jest w rękach wykwalifikowanych serwisantów, mogą Państwo obserwować ich pracę przez panoramiczne okno a także skorzystać z wygodnej poczekalni i bufetu.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszym doradcami, aby ustalić najdogodniejszy termin wizyty w naszej firmie.

Serdecznie zapraszamy – zespół Dynamica.